Aangemelde aanvragen

 
 
 
Direct een plan zoeken? Gebruik: CTRL+F en vul de eerste vier letters van de projectnaam in.

Tip: je kunt alle documenten van één project direct downloaden als zip-bestand.

Hieronder staat het overzicht van alle aanvragen binnen het impulsgeldenprogramma die zijn ingediend vanaf maart 2018. (Voor aanvragen van oudere datum klik hier en hier)

Een aanvraag bestaat uit een projectplan en een begroting voorzien van specificatie en toelichting. Pas nadat gecheckt is of de aanvraag volledig is, zijn projectplan en begroting zichtbaar in het overzicht. Als een aanvraag gehonoreerd is, kleurt het vakje van de laatste kolom groen.

Kijk op www.kunstlocbrabant.nl/financiering voor meer informatie over het impulsgeldenprogramma.
Filter op jaar:

nummer
aanvrager
projectnaam
download alles
projectplan
begroting
juryadvies
overig
               
IMP/2018/T1/001 Stichting Graphic Design Festival Breda Graphic Matters Studio  
IMP/2018/T1/034 Jan Koen Lomans Garden of Resonance  
IMP/2018/T1/007 De Fabriek De Fabriek  
IMP/2018/T1/002 EDUventure Doorontwikkeling van Smart Design to Market: een roadmap naar de TalentHub Design  
IMP/2018/T1/004 Stichting Nishant Bhola | World of Dance Impulsaanvraag Nishant Bhola | World of Dance  
IMP/2018/T1/003 Stichting Eindhoven Museum Museum door de stad  
IMP/2018/T1/005 MU Artspace Future Cities  
IMP/2018/T1/019 Stichting Kultoer LunaLunaLuna  
IMP/2018/T1/006 Stichting Stoute Schoenen Activerende kunst en cultuurprogramma's voor ouderen  
IMP/2018/T1/018 Stichting Zwarte Vleugels Impulsaanvraag Stichting Zwarte Vleugels  
IMP/2018/T1/013 Montopinto StreetArt Festival Tilburg 2018  
IMP/2018/T1/009 Larrakin International MBT  
IMP/2018/T1/008 De Cacaofabriek Cacao Expo  
IMP/2018/T1/031 Cor Unum-Ceramics Professionalisering Cor Unum  
IMP/2018/T1/011 Stichting Qanvas Brabantse Bosconcerten  
IMP/2018/T1/014 sundaymorning@ekwc De zucht van niks, ontwikkeling van een cultuureducatief lespakket  
IMP/2018/T1/012 Stichting Ensemble VONK Impulsgelden aanvraag VONK  
IMP/2018/T1/037 Stichting Corpo Máquina CORPO MAQUINA een inclusieve culturele beweging met artistieke en maatschappelijke aspiraties en dans als uitgangspunt  
IMP/2018/T1/016 Frans Verouden Land Art Landcoöperatie Dal van de Kleine Beerze  
IMP/2018/T1/022 Stichting Tranzforma Meer kunst in de stad  
IMP/2018/T1/033 Phyllis den Brok Actief met eten  
IMP/2018/T1/023 Draaimolen Draaimolen Festival  
IMP/2018/T1/025 Theater de Schalm Stories in motion  
IMP/2018/T1/026 Stichting Schip Landgoed Leonardus  
IMP/2018/T1/029 PLYGRND.city PLYGRND.city  
IMP/2018/T1/030 Stichting Watershed Radicale Empathie  
IMP/2018/T1/032 Nils Dierx Aanvraag impulsgelden Stichting Generatie Zuid  
IMP/2018/T1/036 Stichting Jacob van Eyck Heusden Jacob van Eyck Festival  
IMP/2018/T2/041 Stichting de Stilte HET BRABANT MENU  
IMP/2018/T2/049 Muziekvereniging Volharding Steenbergen Spelenderwijs Speeltuin  
IMP/2018/T2/039 Stichting Glaslab Den Bosch Subsidie aanvraag AiR en Proeflab  
IMP/2018/T2/050 Zwaardvis Music | Leo Hoeksema Dutch Chili Fest  
IMP/2018/T2/062 Stichting Anders Verbindt Kindermuziektuin  
IMP/2018/T2/043 Stichting Tromp Muziek Biënnale Club TROMP - het ritme van Eindhoven  
IMP/2018/T2/045 Justine Kontou & Marthe Biezen The Design of Spatial Well-being  
IMP/2018/T3/102 Capella Brabant Ontwikkeling Capella Brabant  
IMP/2018/T2/065 Witte Rook AIR Netwerk Brabant  
IMP/2018/T2/068 Stichting Popsport TalentHub Pop 2.0 | Popsport Brabant  
IMP/2018/T2/046 Jorn Konijn The Story of Alice Vermeulen and Gang 90  
IMP/2018/T2/047 Stichting Popcluster - 013 Poppodium "Wij Zijn 13"  
IMP/2018/T2/052 Frans Verouden Convenant Green Venues Brabant 2020  
IMP/2018/T2/053 Dutch Invertuals B.V. WE SHARE  
IMP/2018/T2/054 Stichting Theaterwerkplaats Tiuri Ithaka  
IMP/2018/T2/055 Stichting SEA Verduurzaming SEA Foundation  
IMP/2018/T2/057 Florette Dijkstra 'Het gat in de tijd' en overige projecten  
IMP/2018/T2/058 Jeroen Doorenweerd Kunst en Transitie  
IMP/2018/T2/076 Copper Views Impuls voor Impact  
IMP/2018/T2/059 International Vocal Competition IVC 2.0  
IMP/2018/T2/061 Loes Janssen The next level – Juist Nu Ontwikkelplan Publieksbemiddeling Van Abbemuseum, zomer 2018 – winter 2020  
IMP/2018/T2/060 Stichting Oss Cultureel Plan SOC Impuls  
IMP/2018/T2/066 Gemeente Oirschot Kunst aan de Groene Corridor  
IMP/2018/T2/067 Peter Dictus Bureau Pees  
IMP/2018/T2/069 Stichting Rebus 012 Losjes Festival  
IMP/2018/T2/071 ZLTO Agri Meets Design  
IMP/2018/T2/073 Philips Symfonie Orkest Nieuw Publiek voor Klassieke Muziek  
IMP/2018/T3/080 Nationaal Monument Kamp Vught Ontwikkeling en realisatie van een nieuwe, vaste expositie  
IMP/2018/T3/085 Dansnest Dansnest I Dans op locatie I Aanvraag impulsgelden 2019  
IMP/2018/T3/082 MoveToMeet MoveToMeet (Stil Geluid)  
IMP/2018/T3/088 Stichting Kings of Colors Kings of Colors Festival 2019  
IMP/2018/T3/079 De Fabriek De Fabriek  
IMP/2018/T3/078 Whatspace Whatspace  
IMP/2018/T3/084 Brabant Remembers Versterking Brabantse culturele veld rondom WOII-ervaringen en belevingen  
IMP/2018/T3/092 Stichting Zwarte Vleugels Impulsaanvraag Zwarte Vleugels  
IMP/2018/T3/089 Stichting Grafisch Atelier Den Bosch Het Grafisch Atelier wordt een Grafisch Huis voor velen  
IMP/2018/T3/091 Gemeente Oirschot Kunst aan de Groene Corridor  
IMP/2018/T3/090 Fort van de Verbeelding/ Culturix Met het Grijze Koppen Orkest de wijk in  
IMP/2018/T3/097 Matthijs Bosman Superland 2  
IMP/2018/T3/099 Stichting New Dutch Connections Vlucht Vooruit Noord-Brabant  
IMP/2018/T3/094 Zwaardvis Music Dutch Chili Fest 2019  
IMP/2018/T3/105 Stichting Graphic Design Festival Breda Blind Walls Gallery - Groter dan de Grote Kerk  
IMP/2018/T3/100 Stichting De Tandeloze Tijd Het A. F. Th. van der Heijden Huis  
IMP/2018/T3/109 L. van Hek Sannety  
IMP/2018/T3/107 Servaas Roelandse & Pauline Klein Paste 365+1 BEELDBAD  
IMP/2018/T3/103 Stichting ENCOUNTER ENCOUNTER  
IMP/2018/T3/108 Imke Van Dillen Radio Brugwachter  
IMP/2019/T1/112 Stichting Muziekwoud Brass 'n Woods Festival  
IMP/2019/T1/123 Stichting Art in Oisterwijk 'Schone Schijn' - niet alles is wat het lijkt  
IMP/2019/T1/118 De Link Ontwikkeling De Link 2019-2020  
IMP/2019/T1/119 Stichting JazzTilburg Make It - jazzfestival Tilburg  
IMP/2019/T1/122 Stg. Cultuur zonder Grenzen Kapellenbaan  
IMP/2019/T1/115 Roosje Foundation Reizende expositie Dansen met de Vijand  
IMP/2019/T1/121 Stichting Paleis voor Volksvlijt Impulsaanvraag Paleis voor Volksvlijt tbv WIJ en ZIJ  
IMP/2019/T1/127 Stichting BK-informatie Canon Kunst in de openbare ruimte (1945 - heden)  
IMP/2019/T1/116 Het Groote Hoofd Het Groote Hoofd, Impulsaanvraag Kunstloc 2019 – 2020  
IMP/2019/T1/137 Arjo Klingens Maxim Anokhin  
IMP/2019/T1/113 Richard van Kruysdijk MASS production  
IMP/2019/T1/114 Anne van den Hoogen Rosemary & Garlic Nieuwe Verbindingen  
IMP/2019/T1/131 Stichting Human Rights Tattoo Foundation Human Rights Tattoo - From Raw Power to Refined Art  
IMP/2019/T1/124 Stichting PopMonument PopMonument en PopMonument on Tour  
IMP/2019/T1/125 Montopinto Kaapstad 2019  
IMP/2019/T1/128 Piet de Jonge Geertruidskerk  
IMP/2019/T1/132 TextielMuseum Customize Your Design Product  
IMP/2019/T1/133 Wido Smeets Zuiderlucht in Brabant, fase II  
IMP/2019/T1/140 Dutch Rose Solutions b.v Chronosph3re  
IMP/2019/T1/139 Novadic-Kentron en Coup Cura (via Stichting Cinergy) 4 jarenplan Novadic-Kentron en Coup Cura  
IMP/2019/T1/142 Jan van Duijnhoven Van De Pont naar... 2022  
IMP/2019/T2/146 Mirte van Duppen Agrivalley  
IMP/2019/T3/175 Stichting BROET / Eindhoven Film Festival Eindhoven Film Festival  
IMP/2019/T2/147 Alexandra Crouwers Momentum. Het traject.  
IMP/2019/T2/144 Stichting Crossroads Brabant 40|45 Brabant, Brug naar Vrijheid  
IMP/2019/T2/143 This is LOVSKI This is LOVSKI  
IMP/2019/T2/145 Dyane Donck Dyane Donck Company  
IMP/2019/T2/168 Studio Assisië, Prisma, Greenport Midden-Brabant Common Ground  
IMP/2019/T2/155 De Nieuwe Vorst Impuls publiekswerking jonge digitalen  
IMP/2019/T2/148 Gemeente Eindhoven Methodiekontwikkeling integratie design en cultuur in de openbare ruimte - pilot Stratumseind - Smalle Haven gebied  
IMP/2019/T2/153 Ecodorp Boekel Kunstplan Ecodorp Boekel  
IMP/2019/T2/149 TextielMuseum Customise Your Design Product  
IMP/2019/T2/151 Stg. Chronosphere i.o. Chronosphere  
IMP/2019/T2/158 Stichting Het Groote Hoofd HGH Impulsaanvraag kunstloc 05 2019  
IMP/2019/T2/163 Juul Rameau Garden of Abundance  
IMP/2019/T2/154 Stichting Pennings Foundation Pennings Foundation  
IMP/2019/T2/156 BURO PIKET BURO PIKET  
IMP/2019/T2/159 Stichting Spruit Spruit kinderfestival  
IMP/2019/T2/157 Draaimolen Festival B.V. Draaimolen Festival  
IMP/2019/T2/161 Sas Illustraties Profesionaliseringsslag inzake Cultureel ondernemen Sas illustraties  
IMP/2019/T2/166 Stichting Rauwe Kost RAUWKOST  
IMP/2019/T2/167 Stichting De Tandeloze Tijd A.F.Th. van der Heijdenhuis  
IMP/2019/T2/169 Cinekid CODEKID/KIT  
IMP/2019/T2/170 Stichting MINOUX ontwikkeling werkwijze & organisatie MINOUX  
IMP/2019/T2/171 Paradox Muzikale Broedplaats Paradox  
IMP/2019/T3/181 Tessa Peters / Stg. Minitopia Minitopia  
IMP/2019/T3/189 Muzelinck, centrum voor de kunsten Kunst & Geluk  
IMP/2019/T3/185 Kamerata Zuid Doorontwikkeling Kamerata Zuid  
IMP/2022/T1/445 Stichting Pennings Foundation Stcihting Pennings Foundation  
IMP/2019/T3/174 Park Zuiderhout Ademgaten. Een residentie-programma op Park Zuiderhout: onderzoek naar hedendaagse vormen van zingeving en spiritualiteit.  
IMP/2019/T3/202 Stichting Educatief Experience Center WO1 Stel je voor  
IMP/2019/T3/180 Stichting Better Get Hit Festival Better Get Hit  
IMP/2019/T3/193 POLYMORF (stichting polymorf pervers) PERFORMATIEVE VR en AR  
IMP/2019/T3/176 Montopinto B.V. Kaapstad 2020  
IMP/2019/T3/182 Stichting Fresh Ideas Junior Film Talent Brabant (JFTB)  
IMP/2019/T3/209 Stichting Cinergy MIST - en elkaar te zien  
IMP/2019/T3/191 013 Poppodium Wij zijn 13  
IMP/2019/T3/172 Dewi van Maaren / Stg. Nederlandse Breaking League Know the Ledge  
IMP/2019/T3/179 Stichting MINOUX ontwikkeling organisatie MINOUX  
IMP/2019/T3/198 Kristel van Issum Document Series  
IMP/2019/T3/183 Stichting MuzieklesDenBosch (voortkomend uit Jacco Wijnia Music / MuzieklesDenBosch) Verduurzaming en Professionalisering Stichting MuzieklesDenBosch  
IMP/2019/T3/173 Stichting Zwermers Impulsgeldentraject Zwemers  
IMP/2019/T3/178 Stichting Spruit Spruit kinderfestival  
IMP/2019/T3/177 Eva van Pelt NU  
IMP/2019/T3/186 Stichting Muziekwoud Brass 'n Woods Festival  
IMP/2019/T3/187 Dansnest Dansnest | impulsaanvraag dans op locatie  
IMP/2019/T3/195 Stg. Cultuur zonder Grenzen Kapellenbaan  
IMP/2019/T3/188 Stichting Musicals in Helmond Jesus Christ Superstar  
IMP/2019/T3/190 Stichting Popsport Popsport Brabant 2020  
IMP/2019/T3/192 Paviljoen Ongehoorde Muziek Paviljoen Ongehoorde Muziek  
IMP/2019/T3/197 Museum Krona Over de Muur  
IMP/2019/T3/203 Stichting Phoenix Circle of Talent Brabant fase 1  
IMP/2019/T3/200 Stichting Schip Landgoed Leonardus  
IMP/2019/T3/201 De Nieuwe Vorst Publiekswerking Jonge Digitalen  
IMP/2019/T3/208 Sundaymorning@ekwc Verduurzaming eigen inkomsten Sundaymorning@ekwc  
IMP/2019/T3/210 Frederike Manders The Essence of Presence  
IMP/2019/T3/211 Sas illustraties Profesionaliseringsslag inzake Cultureel ondernemen Sas Illustraties  
IMP/2020/T1/220 Stichting Demodokos Demodokos Stadsopera's  
IMP/2020/T1/232 SEA Foundation Werkbezoek-programma  
IMP/2020/T1/222 Marieke Vromans professionaliseren bedrijfsvoering Marieke Vromans  
IMP/2020/T1/228 Bouw- en Exploitatiemaatschappij Bem B.V. en Stichting Glow 2 Schoorstenen Strijp-T; scharnieren tussen industrieel verleden en high tech toekomst  
IMP/2020/T1/213 Stichting Park Zuiderhout Ademgaten. Een residentie-programma op Park Zuiderhout: onderzoek naar hedendaagse vormen van zingeving en spiritualiteit.  
IMP/2020/T1/219 Mathijs Leeuwis Mathijs Leeuwis  
IMP/2020/T1/214 Tilburg Dansstad Festival BEING THERE  
IMP/2020/T1/216 Stichting Minitopia Minitopia, light living - light urbanism  
IMP/2020/T1/215 Factorium Podiumkunsten NO JOKE  
IMP/2020/T1/218 Muzelinck, centrum voor de kunsten Kunst & Geluk 2020  
IMP/2020/T1/217 Kamerata Zuid Doorontwikkeling Organisatie Kamerata Zuid  
IMP/2020/T1/212 Nederlandse Breaking League Know the Ledge  
IMP/2020/T1/227 Stichting BSM Ontwikkeling Bram Stadhouders  
IMP/2020/T1/223 Stichting Podia Klassiek Stichting Podia Klassiek  
IMP/2020/T1/226 Stichting Art in Oisterwijk Vind jij de kunst! – niet alles is wat het lijkt  
IMP/2020/T1/245 Corpo Máquina Corpo Máquina 2020  
IMP/2020/T1/229 Centrum voor Architectuur en Stedebouw Tilburg e.o. Brabants-Kempens Architectuur Netwerk  
IMP/2020/T1/235 Stijn Peeters Our Times, Moralized  
IMP/2020/T1/230 Stichting Landschapstriënnale 2020 Kunst en cultuur Landschapstriënnale 2020  
IMP/2020/T1/231 Tilburg University Weaving character  
IMP/2020/T1/233 Tilt De transitie van Tilt  
IMP/2020/T1/246 Stichting Weeshuisjes (culturele anbi status) weeshuisjes; oude ruimtes nieuwe adem  
IMP/2020/T1/237 Rob van der Ploeg Creatieve industrie als vaste waarde van Brabant  
IMP/2020/T1/238 Monique Broekman/Stichting Puckworks Dat Wat Blijft  
IMP/2020/T1/241 Museum Krona Uitbouwen  
IMP/2020/T1/247 Shirley Dap HEAL lifestyle  
IMP/2020/T2/248 Stichting GlasLab Den Bosch Professionalisering en inhoudelijke ontwikkeling  
IMP/2020/T2/256 Onomatopee Projects Onomatopee Impuls Vormgevingsprogramma 2020  
IMP/2020/T2/279 Stichting MuST Stichting MuST presenteert: Red Physics  
IMP/2020/T2/260 Stichting Klassiek op de Dommel Klassiek op de Dommel verbindt  
IMP/2020/T2/257 Stichting Severinus i.s.m. Sjaak Langenberg & Rosé de Beer De Kleinkijk Academie  
IMP/2020/T2/268 Rafke Engels / Natlab Filmeducatiehub Noord-Brabant & Limburg  
IMP/2020/T2/250 Alissa+Nienke Bio Mirror  
IMP/2020/T2/249 Stichting Hertog Zout Ontwikkeling artistieke signatuur en zakelijke strategie  
IMP/2020/T2/255 Café Theater Festival Café Theater Festival Tilburg  
IMP/2020/T2/251 Mattanja Joy Bradley Artistieke en zakelijke impuls Mattanja Joy Bradley  
IMP/2020/T2/252 Tilt Tilt 2020: een impulsjaar  
IMP/2020/T2/253 Stichting BSM Artistieke en Zakelijke ontwikkeling Bram Stadhouders  
IMP/2020/T2/254 Stichting BROET Stichting BROET: De Toekomst  
IMP/2020/T2/262 Vereniging Markdal Machtig Markdal, een toolkit voor burgerkracht  
IMP/2020/T2/258 Marieke Vromans artistieke impuls en versterken backoffice Marieke Vromans  
IMP/2020/T2/265 Yksi Expo Rethinking Plastic Academy  
IMP/2020/T2/263 Angela de Weijer Miss Milivolt: Transforming Mediatorship  
IMP/2020/T2/266 Stichting Regionaal Podium voor Popcultuur Bergen op Zoom (Gebouw-T) Jongerenplatform Young Creations  
IMP/2020/T2/270 Stichting Sound of Europe Sound of Europe Festival  
IMP/2020/T2/267 SEA Foundation Werkbezoeken  
IMP/2020/T2/271 Stichting Behoud Geertruidskerk THUIS BIJ GEERTRUID  
IMP/2020/T2/282 Stichting KOP kickstART Een goed begin is veel werk  
IMP/2020/T2/284 Het Motief Producties Trots54  
IMP/2020/T2/272 Michel Nienhuis Autarkh: van extreme metalband naar elektroakoestisch trio  
IMP/2020/T2/273 Boskalis Nederland B.V. Projectplan gebiedsiconen N69  
IMP/2020/T2/274 Stichting Pennings Foundation Stichting Pennings Foundation  
IMP/2020/T2/278 Griet Menschaert / Stg. Opia55 KONT als vloeibare artistieke beweging  
IMP/2020/T2/286 Stichting Nieuwe Helden Open Source Research Biobased Materialen  
IMP/2020/T2/276 Centrum voor Architectuur en Stedebouw Tilburg e.o. Brabants-Kempens Architectuur Netwerk  
IMP/2020/T2/280 Theater de Boemel / Gerard Korthout Bizarre Dromen Bazaar  
IMP/2020/T2/283 Grote Kerk Breda Grote Kerk Breda - dynamisch podium voor cultuur, kunst & kennisoverdracht  
IMP/2020/T2/281 Rogier De Nijs BEAT Plastic Waste  
IMP/2020/T2/285 Sparkling Plastic onderzoek en expertise  
IMP/2020/T2/287 Envisions envisioning tech  
IMP/2020/T2/288 Wildpark impulsgeldenaanvraag Wildpark  
IMP/2020/T2/290 Jan van IJzendoorn Take 5  
IMP/2020/T3/294 Stichting PARK Makers-commentaren  
IMP/2020/T3/292 Paul Segers Future Artifacts  
IMP/2020/T3/316 Nederlands Steendrukmuseum Naar een LithoMuseum: Haalbaarheidsonderzoek en pilotproject  
IMP/2020/T3/293 Xavier van Delft Verborgen Verhalen  
IMP/2020/T3/295 Stichting LaMelis Impuls Bon Change, Petit Vacance.  
IMP/2020/T3/297 Stichting Sounding Bodies De Bach-app Voel je beter met BEP  
IMP/2020/T3/291 Angela de Weijer YOU NEVER DRONE ALONE  
IMP/2020/T3/298 Demodokos Stichting Demodokos  
IMP/2020/T3/302 Stichting Mommerskwartier - TextielMuseum TextielLab>DigitalLab  
IMP/2020/T3/299 Stichting Regionaal Podium voor Popcultuur Bergen op Zoom (Gebouw-T) Jongerenplatform Young Creations  
IMP/2020/T3/300 Stichting Erfgoedcentrum Nederlands Kloosterleven De boekcultuur van Klooster Sint Agatha  
IMP/2020/T3/305 Casper Hanegraaf Virtueel Cultureel Platform  
IMP/2020/T3/312 Art + Tech Society Program 2021 Art + Tech Society Program 2021  
IMP/2020/T3/317 Stichting Mobile Arts / Theaterfestival de Parade De Parade Eindhoven  
IMP/2020/T3/319 BO Lief & Leed  
IMP/2020/T3/322 Vloeistof Vloeistof.Expertise  
IMP/2020/T3/318 Carla van Gaalen Omarm me  
IMP/2020/T3/321 Studio Nienke Helder Science&Sex - Taboe doorbrekend impact maken  
IMP/2020/T3/324 VANTOT VAN PROEFSTRAAT NAAR PERMANENTE LIVING LABS  
IMP/2021/T1/336 Ingrid Simons Expeditie "NIght Rises"  
IMP/2021/T1/332 Dautzenberg & Moonen Sonische Expedities  
IMP/2021/T1/340 Stichting Drie Maal Plankenkoorts Festival Theater op de grens  
IMP/2021/T1/331 Arjan van Arendonk Connectie Inspiratie  
IMP/2021/T1/328 ND2+ Schemergebieden 2021 - 2023  
IMP/2021/T1/333 Kirsten van Teijn Impulsaanvraag 2021-2022 van Kirsten van Teijn, Theatermaker  
IMP/2021/T1/350 Podium C Bomen over Bomen  
IMP/2021/T1/343 Stichting Museum 't Oude Slot Beeldtalen(t)  
IMP/2021/T1/353 Stichting Beeldmakers Breda Broedplaats Electron  
IMP/2021/T1/347 Stichting Annatheater Impuls Stichting Annatheater  
IMP/2021/T1/339 Tante Netty 10 jaar Netty  
IMP/2021/T1/325 Anne Ligtenberg #YouToo?  
IMP/2021/T1/338 POLYMORF PROFESSIONALISERING ONTWERPPRAKTIJK POLYMORF | NEW BODILY PERSPECTIVES  
IMP/2021/T1/330 Stichting Onomatopee Projects Onomatopee Impulsgeldenaanvraag 2021 ~ Towards a new mode of publishing  
IMP/2021/T1/326 Stichting Sectie-C Sectie-C Artistieke Positionering  
IMP/2021/T1/337 Anneregelt Proefveld  
IMP/2021/T1/327 Stichting Oss Cultureel SOC - Cultuur van stad tot dorpskern  
IMP/2021/T1/334 Huis73 Digitaal Atelier  
IMP/2021/T1/329 Stichting Het Nieuw Optimisme Borging Maatschappel?k thema’s inzichtel?k maken middels kunst.  
IMP/2021/T1/335 Prospera Eenheidservaringen van Vincent van Gogh  
IMP/2021/T1/342 Witte Rook Entrepot  
IMP/2021/T1/341 AIR platform Brabant Doorontwikkeling AIR platform Brabant  
IMP/2021/T1/344 LEF Studios Muzikale omnivoor LEF Studios?  
IMP/2021/T1/349 Academie voor Beeldvorming Online storytelling: Digitale tentoonstelling van artistiek actieonderzoek  
IMP/2021/T1/346 Stichting Filmhuis Breda Filmhuis Breda Botanique  
IMP/2021/T1/348 Stichting BioArt Laboratories BioArt Village - Solidarity  
IMP/2021/T1/355 stichting Dock Zuid Dock Zuid 2.0  
IMP/2021/T1/377 Paul Zoontjens The Simon Keats Show  
IMP/2021/T1/352 Dutch Invertuals Dutch Invertuals 2.0  
IMP/2021/T1/354 Jesse van Venrooij Ethics filmservice  
IMP/2021/T1/357 Stichting Manik Multimediaal boek Een mooiere wereld  
IMP/2021/T1/358 Stichting de Bühne Struinen in de Tuinen  
IMP/2021/T1/360 New Memories Creations BV Aanvraag impulsgelden Kunstloc Brabant voor AR in liveshows Camilla Blue  
IMP/2021/T1/361 Switch2move Switch2Move - Actief voor een succesvol leven  
IMP/2021/T1/362 Nederlands Steendrukmuseum Meester(s) in Lithografie  
IMP/2021/T1/363 Classic Young Masters Gedreven door talent, verbonden in muzikale creativiteit in Veelzijdig Brabant  
IMP/2021/T1/364 Stichting SONNA Community SONNA  
IMP/2021/T1/370 stichting AVA i.o. doorstart Albert van Abbehuis  
IMP/2021/T1/366 Stichting Tilburgs Hoop KUNST WERKT  
IMP/2021/T1/367 Stichting Geertruidenberg Klassiek Buitengewoon Klassiek en Serie Meesterpianisten  
IMP/2021/T1/371 Stichting Mies-en-Scène Mies-en-Scène en de verovering van Brabant  
IMP/2021/T1/368 Wim Strijbosch CineLive  
IMP/2021/T1/374 Stichting New Order of Fashion MANUS x MACHINA  
IMP/2021/T1/375 Stichting DocsintheCity Beholders; industrieprogramma  
IMP/2021/T1/378 De NWE Stijl Tilburg HC-De Stijl  
IMP/2021/T1/376 Marieke Verbiesen Beyond the Joystick  
IMP/2021/T2/384 Ingrid Simons Internationalisering en verdere versteviging van het Brabantse fundament – Ingrid Simons  
IMP/2021/T2/400 Design Museum Den Bosch Sneakers Unboxed  
IMP/2021/T2/388 George Meertens Posities  
IMP/2021/T2/379 Jeps Salfischberger DARKER  
IMP/2021/T2/383 KASBOEKcollectief Project R.E.T.I.N.A.  
IMP/2021/T2/385 Tim van Dongen 2003  
IMP/2021/T2/389 Het Concreet Domein van klank  
IMP/2021/T2/392 De Zingende Decoupeerzaag en Cultureel Centrum Jan van Besouw Online impresario voor de hele culturele sector - een boekingsplatform voor locaties, producenten en makers  
IMP/2021/T2/390 Oatmilk studio - Niels van Doormalen Oatmilk studio  
IMP/2021/T2/391 René Coolen Educatie-Maatschappelijk 2021  
IMP/2021/T2/393 Rob Verhaar Albert van Abbehuis 2.0  
IMP/2021/T2/394 Frye Ranch Kunst als esthetische drijfveer voor een welvarend landschap  
IMP/2021/T2/404 Stichting KETTER&Co Land&Hand: de stem van het landschap  
IMP/2021/T2/399 Montopinto Kaapstad  
IMP/2021/T2/395 Stichting Illustrada Festival Illustrada Festival  
IMP/2021/T2/396 Headbangers Parade Headbangers Parade  
IMP/2021/T2/397 Stichting Spanjaardgsat Sprong naar een next level  
IMP/2021/T2/401 Thijs Lodewijk Impulsaanvraag Thijs Lodewijk  
IMP/2021/T2/402 Stichting Pennings Foundation Pennings Foundation  
IMP/2021/T2/405 Stichting Venusian Collective Venusian Kitchen  
IMP/2021/T2/406 Aristoteles Da Silva Mendes Never Had Selfcare  
IMP/2021/T2/408 Stichting Kunst & Co en Stichting Compass Uden Xpress  
IMP/2022/T1/414 Stichting Future of Work Van wie is de economie?  
IMP/2022/T1/420 Paul Thijssen Kunstsmullen op weg naar 2025  
IMP/2022/T1/416 Stichting Letterteken Lettertype Ecocide is an international crime  
IMP/2022/T1/442 Jeroen Beekmans Peelrandbreuk Go  
IMP/2022/T1/415 Oortwolk Impulsaanvraag Oortwolk  
IMP/2022/T1/418 Stichting Kleurke Project professionalisering  
IMP/2022/T1/411 Classic Young Masters The Future of Musical Leaders  
IMP/2022/T1/422 info@verhalis.nl Namen en Nummers Brabant  
IMP/2022/T1/419 Peerke Dora Malschaert Impulsaanvraag COCON  
IMP/2022/T1/413 Rob Verhaar AlbertvanAbbehuis 2.0  
IMP/2022/T1/417 Stichting ITCEindhoven ITCE roots into the (inter)national community  
IMP/2022/T1/412 Stichting Goeikes Goeikes - Achter de Schermen  
IMP/2022/T1/424 het zuid land versterken en verder professionaliseren van de organisatie  
IMP/2022/T1/426 Stichting Better Get Hit Festival Better Get Hit (In Your Soul)  
IMP/2022/T1/425 Kings of Colors KOC  
IMP/2022/T1/427 Maczek Memorial Breda Herinnerdingen  
IMP/2022/T1/428 BO Diversity BO Diversity  
IMP/2022/T1/429 Stichting Watershed Watershed in 2024: nationaal profiel en radicaal toegankelijk  
IMP/2022/T1/430 Stichting Paradox Jazz Orchestra Aanvraag subsidie Impulsgelden PJO  
IMP/2022/T1/431 Oatmilk Oatmilk studio  
IMP/2022/T1/432 Stichting POPEI Help POPEI inrichten op de Toekomst  
IMP/2022/T1/433 Wiosna van Bon Wiosna van Bon  
IMP/2022/T1/436 Franken Projectmanagement B.V. (of nader te noemen meester, indien akkoord) Heksenjacht in Peelland  
IMP/2022/T1/434 Tosca van der Weerden MANNENMYTHEN  
IMP/2022/T1/437 Stichting Zolderkamertjesklassiek Nederlands Silent Film Festival  
IMP/2022/T1/438 Stichting Design Museum Den Bosch Young Design Space  
IMP/2022/T1/440 Stichting DUKEBOX Professionalisatie DUKEBOX  
IMP/2022/T1/446 Stichting Hall of Fame Next Verbreding Programma Hall of Fame  
IMP/2022/T1/444 Alyssa Bottse Blossom  
IMP/2022/T1/447 Katinka Versendaal Speculative Gastronomic Experience – Europa traject  
IMP/2022/T1/451 Marie-Louise Wasiela Het Grafisch Atelier van morgen – kenniscentrum van Grafiek  
IMP/2022/T1/450 Stichting Frequenzy Talent Recordings  
IMP/2022/T1/452 Theodorus Misiedjan Tony Story's  
IMP/2022/T2/460 Stichting Paleis voor Volksvlijt Praktijk LAB  
IMP/2022/T2/455 Theaters Tilburg 013 x Stadsforum & Studio Stadsforum  
IMP/2022/T2/458 Stichting MuST: Muziek, Wetenschap en Technologie (Steven Henry) Stichting MuST Muziek, wetenschap en technologie.  
IMP/2022/T2/456 Graphic Matters Verbinding door verbeelding  
IMP/2022/T2/462 Matthijs Bosman West Side Story  
IMP/2022/T2/469 Vrouw Muskens Gastatelier Vrouw Muskens  
IMP/2022/T2/463 Stichting Kleurke Professionalisering  
IMP/2022/T2/459 Koen Reijnen Murf/Murw Festival  
IMP/2022/T2/464 studio KASBOEK Professionalisering en zichtbaarheid studio KASBOEK  
IMP/2022/T2/457 Body of Art/ Annemijn Rijk Doorgroei impuls Body of Art / Annemijn Rijk  
IMP/2022/T2/461 Foundation for Circular Arts Foundation for Circular Arts - van stichting naar systeem  
IMP/2022/T2/466 Isa Azier Atlas x Remme  
IMP/2022/T2/467 Witte Rook Doorontwikkeling online platform en digitale transformatie  
IMP/2022/T2/468 Yvon Né De natuur van het beeld  
IMP/2022/T2/475 Theater De Nieuwe Vorst Het DNA van DNV  
IMP/2022/T2/470 Stichting De Fabriek Eindhoven Long Term Short Stay  
IMP/2022/T2/472 Wessel Verrijt Wessel Verrijt, Provinciale Subsidie Impulsgelden, Traject 2023-2024  
IMP/2022/T2/474 Rafke Engels Academy + Award Filmhub Zuid  
IMP/2022/T2/473 Future Citizens Brabant Future Citizens Brabant  
IMP/2022/T2/476 Stichting Fotofestival Eindhoven Fotofestival Eindhoven 2023 / 2024  
IMP/2022/T2/480 Alyssa Bottse Abee  
IMP/2022/T2/477 Stichting Paradox Jazz Orchestra PJO Aanvraag Subsidie Impulsgelden sept 2022  
IMP/2022/T2/478 Stichting Circus Kapel Circusresidentie Circuskapel  
IMP/2022/T2/483 Stichting ITCEindhoven ITCE roots into the (inter)national community  
IMP/2022/T2/481 Museum Jan Cunen De Keuken van Constance  
IMP/2022/T2/482 Maja Irene Bolier Unjumbling Histories  
IMP/2022/T2/487 Stichting de Grote Kerk Breda Huis van Verhalen  
IMP/2022/T2/486 Jeroen Beekmans Peelrandbreuk Go  
IMP/2022/T2/488 Parktheater Eindhoven Self Design Ateliers Alliantie  
IMP/2022/T2/490 Astrid Cats Impuls Programma & Team  
IMP/2022/T2/492 Stichting Maaspodium Filmcafe Grave  
IMP/2022/T2/491 Stichting Zwarte Vleugels Projectplan Zwarte Vleugels  
IMP/2022/T2/493 Niels Hoebers Creative concepts and Animation Blockchain in Motion  
IMP/2022/T2/497 bossche beiaardstichting Jacob van Eijckfestival 2023  
IMP/2022/T2/495 VANTOT Lichtlevende planten  
IMP/2022/T2/500 Stichting B15 KennisBANK  
IMP/2023/T1/506 Museum Helmond Het Varken  
IMP/2023/T1/504 Stichting Backstage-Bridges Impuls Stichting Backtstage-Bridges  
IMP/2023/T1/519 Marnix van de Vijver MUSED    
IMP/2023/T1/503 Stichting Trots54 WijZijnTrots54  
IMP/2023/T1/505 Ton van Zantvoort professionalisering & impact      
IMP/2023/T1/502 Institute of Associations/ Merijn Bisschops Institute of Associations/ Merijn Bisschops  
IMP/2023/T1/508 Kristien Sonnevijlle Concert Curieus - dans en muziek voor het jongste publiek  
IMP/2023/T2/571 Nino Basilashvili HEARTSYNC on tour  
IMP/2023/T1/510 h19 centrum voor de kunsten Kunstkeet  
IMP/2023/T1/511 Stichting Idee-fixe IDFX De Doorstroming  
IMP/2023/T1/513 Stichting CineSud (penvoerder Screen Talent NL) Het Beloofde Land  
IMP/2023/T1/515 Filmhub Zuid Proeftuinen filmeducatie  
IMP/2023/T1/512 Stichting voor Alternatieve Muziek Roosendaal Open Air  
IMP/2023/T1/514 Christoph Brach Wind Things  
IMP/2023/T1/517 Matthijs Bosman West Side Story 2  
IMP/2023/T1/516 Witte Rook Digitale transformatie Witte Rook  
IMP/2023/T1/518 Anne-Wil Maris Menno's Reis - meerjarenplan  
IMP/2023/T1/520 Wessel Verrijt Wessel Verrijt, Provinciale Subsidie Impulsgelden, Traject 2023-2024-2025  
IMP/2023/T1/521 Stichting Tegentijd De Bodybuilding  
IMP/2023/T1/523 Strijbos & Van Rijswijk | Stichting Ambiance Tracks De Biotoop  
IMP/2023/T1/526 Stichting CrossArts CrossArts strategie  
IMP/2023/T1/524 Chagall van den Berg LoveLace: Een impuls voor gender gelijkheid in live performance technologie  
IMP/2023/T1/527 Stichting Accordion for Art Ontwikkeling TOEAC  
IMP/2023/T1/528 Draaimolen Festival b.v. DRAAIMOLEN DROOMT VERDER DAN HET FESTIVAL  
IMP/2023/T2/534 Mirte van Duppen Doorontwikkeling beroepspraktijk Mirte van Duppen  
IMP/2023/T2/569 Stichting Lustwarande Lustwarande '24 - Clamour  
IMP/2023/T2/559 Stichting De Cultuurkantine Kunstkameraden  
IMP/2023/T2/531 Stichting Kunst en Cultuur Heeze-Leende Kunstsmullen 2024  
IMP/2023/T2/536 Capella Brabant Ontwikkeling theaterconcerten  
IMP/2023/T2/529 Jarno van Es Team Orkesterra - The Future Will Be Improvised!  
IMP/2023/T2/558 Cynthia Hathaway The Wool March        
IMP/2023/T2/532 Stichting Baltan Raise Your Voice  
IMP/2023/T2/539 Stichting Speels Collectief Inclusief theater inbedden binnen de culturele infrastructuur  
IMP/2023/T2/542 Charles van Otterdijk Severed States (werktitel)  
IMP/2023/T2/544 Steph Byrne - NARadio Professionalisering van artistiek community radiostation NARadio 2024 & 2025  
IMP/2023/T2/537 Boey Wang “Haptics of Cooking”  
IMP/2023/T2/556 Stichting het Kader in samenwerking met Van Osch Films FilmMuziek  
IMP/2023/T2/535 Elisabeth-Tweesteden Ziekenhuis Spaces for Wellbeing  
IMP/2023/T2/530 Stichting KOP KOP community 2024-2025  
IMP/2023/T2/552 Albert van Abbe Van eenpitter naar artistiek leider  
IMP/2023/T2/546 Rosie Zopfi - Simon Bavinck The Creative Handshake  
IMP/2023/T2/550 Stichting Sample Culture The Collective        
IMP/2023/T2/540 Stichting Windfall RHIANNIN  
IMP/2023/T2/538 Stichting Brabant Chamber Orchestra Brabant Chamber Orchestra  
IMP/2023/T2/543 AJM VAN DER LOO De doorbraak  
IMP/2023/T2/545 Lonne Gosling Impulsgelden aanvraag Lonne Gosling  
IMP/2023/T2/547 Stichting het Instituut van de Metamorfose ( i.o.) Open the Curtains  
IMP/2023/T2/548 Alienated Performance Art - Kelly Vanneste Professionalisering en versterking Alienated | Performance Art |  
IMP/2023/T2/549 PROJECT ONTWIKKELING TOEAC PROJECT ONTWIKKELING TOEAC  
IMP/2023/T2/551 Stichting Het Hornemann Huis professionaliseringsaanvraag  
IMP/2023/T2/555 Pop Up Cinema Post Pop Up  
IMP/2023/T2/560 Stichting De Nieuwe Vorst VorstVerder  
IMP/2023/T2/553 Comite Stenen Strofen Bergen op Zoom Een gedicht voor iedereen        
IMP/2023/T2/554 Claudette van de Rakt Aanvraag ontwikkelen werk 2024-2025  
IMP/2023/T2/563 Classic Young Masters Classic Young Masters - traject 2024 & 2025  
IMP/2023/T2/561 Witte Rook Wilhelminapark Innovatieprogramma kunst in de openbare ruimte  
IMP/2023/T2/565 Don Blaauw Doorontwikkeling Storytelling Platform KLC  
IMP/2023/T2/575 Annefloor Imhoff Achter Gesloten Deuren  
IMP/2023/T2/566 Renée van Oploo Impulsaanvraag YAFF        
IMP/2023/T2/572 Alexander de Boer / Megas Music Timeless  
IMP/2023/T2/568 Stichting POST#5700 pakketpost        
IMP/2023/T2/570 Stedelijk Museum Breda In Verbinding  
IMP/2023/T2/573 Ruth de Vos Kunstenaarsinitiatief DeLOODS  
IMP/2023/T2/584 Pien Stichting Breda Beats ; klaar voor de toekomst!        
IMP/2023/T2/577 Tahné Kleijn Mijn liefste Teun,  
IMP/2023/T2/587 Aschwin van Leeuwen Theater met Tolk  
IMP/2023/T2/581 Sound of Europe Festival Sound of Europe        
IMP/2023/T2/590 DeK Stichting DeK Stichting 2024        
IMP/2023/T2/583 Otura Design Rethink Soflty        
IMP/2023/T2/592 Stichting Meneer Rick Kindervakantieweken Eindhoven 2024        
IMP/2023/T2/585 Mats Lodenstijn Diva's op Stal  
nummer
aanvrager
projectnaam
download alles
projectplan
begroting
overig
             
CF/2018/001 Stichting Succes Ermee! Kempenerpop  
CF/2018/007 Stichting Nogalwiedus Lang & Gelukkig  
CF/2018/008 Stichting Muziek Nu Dromen  
CF/2018/009 Michel Szulc Krzyzanowski Publikatie boek : "Henny. Ik ben nog niet klaar"  
CF/2018/010 Stichting Brugwachtershuisjes r a d i o b r u g w a c h t e r  
CF/2018/011 Windup Space Windup Space EP 2  
CF/2018/012 Stichting Bouwjaar '84 Mobiel Theater Zwermers  
CF/2018/013 Marij van den Boom CD Wrijving  
CF/2018/014 Marcel Siegmund The Next Great Generation  
CF/2018/017 Davy Saarloos Oprichting Kunstbedrijf  
CF/2018/018 Marjan van der Heijden The world that could be  
CF/2018/019 Stichting Goeikes Expositie Goeikes - Helmonders in Beeld  
CF/2018/020 Ezra van Nassauw Opleiding Royal Academy of Music in Londen  
CF/2018/021 Arjan Senden Oyster 1942  
CF/2018/022 Arnoud Rigter Land van suiker en benzine  
CF/2018/023 Social label Heruitgave publicatie Design Works  
CF/2019/051 Bertram van Alphen Dageraad  
CF/2018/024 Ingrid Simons "Het Licht & Het Duister"  
CF/2018/025 Nienke Helder Sexual Healing  
CF/2018/026 Ingrid Keusters Piano Baronie MuziekTheater  
CF/2018/027 Scarlet Stories Scarlet Stories album  
CF/2018/028 Vij5 Kies de nieuwe kleur van de TweeDoek  
CF/2018/030 Tamara Podda Vaste locatie The Living Museum Tilburg  
CF/2018/032 Pien den Hollander Ontwerp Noordentree LocHal  
CF/2019/036 Giel Roggeveen De Kleinste Werking  
CF/2019/033 Lambertus Concerten Kinderen beleven live de schouwburg en haar muziek  
CF/2019/037 Jasper Loos De Operateur  
CF/2019/034 Doloris B.V. Doloris  
CF/2019/035 Roel Leijten BUOYANCY  
CF/2019/038 Caspar Naaijkens Anamnesis  
CF/2019/039 Jesse van der Meulen Controller  
CF/2019/040 Roelie Post Luka  
CF/2019/042 Petrus Damen Gebroken  
CF/2019/043 Jamila Smit hoi meisje  
CF/2019/044 Raffi Shahbaz Nazarian ECHT HOUT  
CF/2019/045 Catherina Iosifidis STER  
CF/2019/046 Diny van Hoften Van Houdoe naar How do..?  
CF/2019/047 Ira Hoefsmid Zevenentwintig  
CF/2019/049 Vincent van den Ouden Hopsa Heisasa – afstudeerfilm Master Regie in de Audiovisuele Kunsten  
CF/2019/050 R.F. van Corler Kinderboek Hondje Haring  
CF/2019/052 Schoenmakers Boek, Dio Rovers Beeldend Monument van Breda  
CF/2019/053 Stichting Vanzelfsprekend Mantelzorgers Gestript 2  
CF/2019/054 VOF An Evening With Knives An Evening With Knives  
CF/2019/055 Ralf Collaris Kempenerpop 2019  
CF/2019/057 Wiosna van Bon Family Stranger  
CF/2019/058 jos schenkelaars festival daan manneke - kapelmeester van de ruimte  
CF/2019/062 Stichting De Oude Ambachten DOA Duwtje in de Rug  
CF/2019/065 Jesse van Venrooij Dokter Kees – Over het dilemma van euthanasie bij gevorderde dementie  
CF/2019/066 marieke de bra Mama  
CF/2019/068 Aswin Baaijens "Op de grens van mijn eiland"  
CF/2019/067 Perla van Kessel Het kleinste kamertje  
CF/2019/069 Jacky Brakels - Brakels videoproducties Ze zien los!  
CF/2020/071 Stichting Goeikes Goeikes - Het jaar van Lucas Gassel  
CF/2020/072 Stefan van den Bosch Oorwurm  
CF/2020/073 Rogier De Nijs Soundtrack of the Plastic Age  
CF/2020/076 Stichting Vrienden Kamermuziek 's-Hertogenbosch Nieuwe vleugel voor Vrienden Kamermuziek ''s-Hertogenbosch  
CF/2020/074 Alexander Fuhri Hazenjacht  
CF/2020/075 Bente Ummels Service à la Russe  
CF/2020/077 Stijn Pruijsen Akasha - An Inner Journey  
CF/2020/078 Luca Struijk Een dun plakje marsepein  
CF/2020/080 Eline van der Kaa De Reizigers  
CF/2020/082 Simone Spee Van leeftijd(s) genoten  
CF/2020/083 S. Arslan Radio Ben  
CF/2020/084 Primo Wolf Haru  
CF/2020/085 Felice Smit Een klein stukje van bijna alles  
CF/2020/086 Lisanne Sweere Broer de film  
CF/2020/087 Cleo Julia Mulis Moon  
CF/2020/088 Reinout van den Bergh EBOUNDJA  
CF/2020/089 Jaap Houdijk Parelmoer - romanuitgave  
CF/2020/091 FILMZORG / Eva Zwart Zorg voor Doy  
CF/2020/092 Pepijn Tebrunsvelt Saved the World Today  
CF/2020/094 Carel van Goch Als Skiën dansen wordt  
CF/2020/101 Claudia den Boer To pick up a stone  
CF/2020/096 Gerdien Wolthaus Paauw Uitgave foto-essay 'Zul je met mij'  
CF/2020/097 Marjolein Verhoeven Dochters  
CF/2020/098 Rafaël Philippen De Mix: "Vandaag groei ik" met Isa de Jong en Johan van der Keuken in Museum Tongerlohuys Roosendaal  
CF/2020/099 Bredase Volksverhalen Bredase Volksverhalen  
CF/2020/100 Dennis Elbers Crowdfunding Blind Walls Gallery Boek  
CF/2020/102 Monique van Kessel Shiny New World  
CF/2020/103 David Grover Trumped By Music  
CF/2020/105 Noortje Haegens Quarantaine uitzicht  
CF/2020/106 Frank van der Kooij LP productie - NDIO  
CF/2020/107 Charlotte de Lange Ollie Trollie reist naar de sterren  
CF/2020/108 Stichting De NWESTIJL@Tilburg Het nieuwe ritme van Tilburg  
CF/2020/110 Remco Versteden Educatieve Voorstelling De Klimaatjes  
CF/2020/112 Rolph - Genietgroep Kroonluchter013  
CF/2020/111 Elegy Elegy  
CF/2021/113 Stichting Paradox Jazz Orchestra Paradox Jazz Orchestra: Remembering The Skymasters  
CF/2021/114 Koen van Driel Het Nu  
CF/2021/115 Luuk van de Ven Uit De Maat  
CF/2021/118 Maurane Gemmeke Conform  
CF/2021/117 Davy Knobel Light By The Sea  
CF/2021/120 Lisette Vlassak COCON  
CF/2021/119 Zep van Tienen The Camel's Back  
CF/2021/121 Fenna Koot Alle neuzen tegen het raam geplakt  
CF/2021/122 Manon Beernink Korte fictiefilm Leef Tijd  
CF/2021/123 Lilia Scheerder Living Room  
CF/2021/125 Tahné Kleijn Stilte heeft het laatste woord  
CF/2021/126 philharmonie zuidnederland Instrumentenfilm Expeditie Orkest  
CF/2021/128 Paul Segers UDC-Publishing kick-off met drie boeken!  
CF/2021/129 Frank van den Bogaart Donkerster (kortfilm)  
CF/2021/130 Pim Welvaarts EIGHT