Aangemelde aanvragen

 
 
 
Direct een plan zoeken? Gebruik: CTRL+F en vul de eerste vier letters van de projectnaam in.

Tip: je kunt alle documenten van één project direct downloaden als zip-bestand.

Hieronder staat het overzicht van alle aanvragen binnen het impulsgeldenprogramma die zijn ingediend vanaf maart 2018. (Voor aanvragen van oudere datum klik hier en hier)

Een aanvraag bestaat uit een projectplan en een begroting voorzien van specificatie en toelichting. Pas nadat gecheckt is of de aanvraag volledig is, zijn projectplan en begroting zichtbaar in het overzicht. Als een aanvraag gehonoreerd is, kleurt het vakje van de laatste kolom groen.

Kijk op www.kunstlocbrabant.nl/financiering voor meer informatie over het impulsgeldenprogramma.
Filter op jaar:

nummer
aanvrager
projectnaam
download alles
projectplan
begroting
juryadvies
overig
               
IMP/2019/T1/112 Stichting Muziekwoud Brass 'n Woods Festival  
IMP/2019/T1/123 Stichting Art in Oisterwijk 'Schone Schijn' - niet alles is wat het lijkt  
IMP/2019/T1/118 De Link Ontwikkeling De Link 2019-2020  
IMP/2019/T1/119 Stichting JazzTilburg Make It - jazzfestival Tilburg  
IMP/2019/T1/122 Stg. Cultuur zonder Grenzen Kapellenbaan  
IMP/2019/T1/115 Roosje Foundation Reizende expositie Dansen met de Vijand  
IMP/2019/T1/121 Stichting Paleis voor Volksvlijt Impulsaanvraag Paleis voor Volksvlijt tbv WIJ en ZIJ  
IMP/2019/T1/127 Stichting BK-informatie Canon Kunst in de openbare ruimte (1945 - heden)  
IMP/2019/T1/116 Het Groote Hoofd Het Groote Hoofd, Impulsaanvraag Kunstloc 2019 – 2020  
IMP/2019/T1/137 Arjo Klingens Maxim Anokhin  
IMP/2019/T1/113 Richard van Kruysdijk MASS production  
IMP/2019/T1/114 Anne van den Hoogen Rosemary & Garlic Nieuwe Verbindingen  
IMP/2019/T1/131 Stichting Human Rights Tattoo Foundation Human Rights Tattoo - From Raw Power to Refined Art  
IMP/2019/T1/124 Stichting PopMonument PopMonument en PopMonument on Tour  
IMP/2019/T1/125 Montopinto Kaapstad 2019  
IMP/2019/T1/128 Piet de Jonge Geertruidskerk  
IMP/2019/T1/132 TextielMuseum Customize Your Design Product  
IMP/2019/T1/133 Wido Smeets Zuiderlucht in Brabant, fase II  
IMP/2019/T1/140 Dutch Rose Solutions b.v Chronosph3re  
IMP/2019/T1/139 Novadic-Kentron en Coup Cura (via Stichting Cinergy) 4 jarenplan Novadic-Kentron en Coup Cura  
IMP/2019/T1/142 Jan van Duijnhoven Van De Pont naar... 2022  
IMP/2019/T2/146 Mirte van Duppen Agrivalley  
IMP/2019/T3/175 Stichting BROET / Eindhoven Film Festival Eindhoven Film Festival  
IMP/2019/T2/147 Alexandra Crouwers Momentum. Het traject.  
IMP/2019/T2/144 Stichting Crossroads Brabant 40|45 Brabant, Brug naar Vrijheid  
IMP/2019/T2/143 This is LOVSKI This is LOVSKI  
IMP/2019/T2/145 Dyane Donck Dyane Donck Company  
IMP/2019/T2/168 Studio Assisië, Prisma, Greenport Midden-Brabant Common Ground  
IMP/2019/T2/155 De Nieuwe Vorst Impuls publiekswerking jonge digitalen  
IMP/2019/T2/148 Gemeente Eindhoven Methodiekontwikkeling integratie design en cultuur in de openbare ruimte - pilot Stratumseind - Smalle Haven gebied  
IMP/2019/T2/153 Ecodorp Boekel Kunstplan Ecodorp Boekel  
IMP/2019/T2/149 TextielMuseum Customise Your Design Product  
IMP/2019/T2/151 Stg. Chronosphere i.o. Chronosphere  
IMP/2019/T2/158 Stichting Het Groote Hoofd HGH Impulsaanvraag kunstloc 05 2019  
IMP/2019/T2/163 Juul Rameau Garden of Abundance  
IMP/2019/T2/154 Stichting Pennings Foundation Pennings Foundation  
IMP/2019/T2/156 BURO PIKET BURO PIKET  
IMP/2019/T2/159 Stichting Spruit Spruit kinderfestival  
IMP/2019/T2/157 Draaimolen Festival B.V. Draaimolen Festival  
IMP/2019/T2/161 Sas Illustraties Profesionaliseringsslag inzake Cultureel ondernemen Sas illustraties  
IMP/2019/T2/166 Stichting Rauwe Kost RAUWKOST  
IMP/2019/T2/167 Stichting De Tandeloze Tijd A.F.Th. van der Heijdenhuis  
IMP/2019/T2/169 Cinekid CODEKID/KIT  
IMP/2019/T2/170 Stichting MINOUX ontwikkeling werkwijze & organisatie MINOUX  
IMP/2019/T2/171 Paradox Muzikale Broedplaats Paradox  
IMP/2019/T3/181 Tessa Peters / Stg. Minitopia Minitopia  
IMP/2019/T3/189 Muzelinck, centrum voor de kunsten Kunst & Geluk  
IMP/2019/T3/185 Kamerata Zuid Doorontwikkeling Kamerata Zuid  
IMP/2019/T3/174 Park Zuiderhout Ademgaten. Een residentie-programma op Park Zuiderhout: onderzoek naar hedendaagse vormen van zingeving en spiritualiteit.  
IMP/2019/T3/202 Stichting Educatief Experience Center WO1 Stel je voor  
IMP/2019/T3/180 Stichting Better Get Hit Festival Better Get Hit  
IMP/2019/T3/193 POLYMORF (stichting polymorf pervers) PERFORMATIEVE VR en AR  
IMP/2019/T3/176 Montopinto B.V. Kaapstad 2020  
IMP/2019/T3/182 Stichting Fresh Ideas Junior Film Talent Brabant (JFTB)  
IMP/2019/T3/209 Stichting Cinergy MIST - en elkaar te zien  
IMP/2019/T3/191 013 Poppodium Wij zijn 13  
IMP/2019/T3/172 Dewi van Maaren / Stg. Nederlandse Breaking League Know the Ledge  
IMP/2019/T3/179 Stichting MINOUX ontwikkeling organisatie MINOUX  
IMP/2019/T3/198 Kristel van Issum Document Series  
IMP/2019/T3/183 Stichting MuzieklesDenBosch (voortkomend uit Jacco Wijnia Music / MuzieklesDenBosch) Verduurzaming en Professionalisering Stichting MuzieklesDenBosch  
IMP/2019/T3/173 Stichting Zwermers Impulsgeldentraject Zwemers  
IMP/2019/T3/178 Stichting Spruit Spruit kinderfestival  
IMP/2019/T3/177 Eva van Pelt NU  
IMP/2019/T3/186 Stichting Muziekwoud Brass 'n Woods Festival  
IMP/2019/T3/187 Dansnest Dansnest | impulsaanvraag dans op locatie  
IMP/2019/T3/195 Stg. Cultuur zonder Grenzen Kapellenbaan  
IMP/2019/T3/188 Stichting Musicals in Helmond Jesus Christ Superstar  
IMP/2019/T3/190 Stichting Popsport Popsport Brabant 2020  
IMP/2019/T3/192 Paviljoen Ongehoorde Muziek Paviljoen Ongehoorde Muziek  
IMP/2019/T3/197 Museum Krona Over de Muur  
IMP/2019/T3/203 Stichting Phoenix Circle of Talent Brabant fase 1  
IMP/2019/T3/200 Stichting Schip Landgoed Leonardus  
IMP/2019/T3/201 De Nieuwe Vorst Publiekswerking Jonge Digitalen  
IMP/2019/T3/208 Sundaymorning@ekwc Verduurzaming eigen inkomsten Sundaymorning@ekwc  
IMP/2019/T3/210 Frederike Manders The Essence of Presence  
IMP/2019/T3/211 Sas illustraties Profesionaliseringsslag inzake Cultureel ondernemen Sas Illustraties  
nummer
aanvrager
projectnaam
download alles
projectplan
begroting
overig
             
CF/2019/051 Bertram van Alphen Dageraad  
CF/2019/036 Giel Roggeveen De Kleinste Werking  
CF/2019/033 Lambertus Concerten Kinderen beleven live de schouwburg en haar muziek  
CF/2019/037 Jasper Loos De Operateur  
CF/2019/034 Doloris B.V. Doloris  
CF/2019/035 Roel Leijten BUOYANCY  
CF/2019/038 Caspar Naaijkens Anamnesis  
CF/2019/039 Jesse van der Meulen Controller  
CF/2019/040 Roelie Post Luka  
CF/2019/042 Petrus Damen Gebroken  
CF/2019/043 Jamila Smit hoi meisje  
CF/2019/044 Raffi Shahbaz Nazarian ECHT HOUT  
CF/2019/045 Catherina Iosifidis STER  
CF/2019/046 Diny van Hoften Van Houdoe naar How do..?  
CF/2019/047 Ira Hoefsmid Zevenentwintig  
CF/2019/049 Vincent van den Ouden Hopsa Heisasa – afstudeerfilm Master Regie in de Audiovisuele Kunsten  
CF/2019/050 R.F. van Corler Kinderboek Hondje Haring  
CF/2019/052 Schoenmakers Boek, Dio Rovers Beeldend Monument van Breda  
CF/2019/053 Stichting Vanzelfsprekend Mantelzorgers Gestript 2  
CF/2019/054 VOF An Evening With Knives An Evening With Knives  
CF/2019/055 Ralf Collaris Kempenerpop 2019  
CF/2019/057 Wiosna van Bon Family Stranger  
CF/2019/058 jos schenkelaars festival daan manneke - kapelmeester van de ruimte  
CF/2019/062 Stichting De Oude Ambachten DOA Duwtje in de Rug  
CF/2019/065 Jesse van Venrooij Dokter Kees – Over het dilemma van euthanasie bij gevorderde dementie  
CF/2019/066 marieke de bra Mama  
CF/2019/068 Aswin Baaijens "Op de grens van mijn eiland"      
CF/2019/067 Perla van Kessel Het kleinste kamertje  
CF/2019/069 Jacky Brakels - Brakels videoproducties Ze zien los!  
nummer
aanvrager
projectnaam
download alles
projectplan
begroting
overig
             
KV/2019/019 Frida Rouppe van der Voort Podium Circulair  
KV/2019/018 Dyane Donck Dyane Donck  
KV/2019/020 Stichting Art & Technology verstevigen cultureel ondernemerschap t.a.v. partnerships Manifestations  
KV/2019/021 Vloeistof Coachingstraject Ondernemersplan  
KV/2019/022 Sanne Schuurman ontwikkeling collectief envisions  
KV/2019/023 Jenny Ymker Coachingstraject  
KV/2019/024 Kranen/Gille Professionalisering Kranen/Gille  
KV/2019/025 Atelier to the Bone Positionering Atelier to the Bone  
KV/2019/026 MoveToMeet Kennisvoucher MoveToMeet zakelijke ontwikkeling  
KV/2019/027 Stichting De Tandeloze Tijd A. F. Th. van der Heijden Huis  
KV/2019/030 ND2+ ND2+ Aanvraag inzet expert t.a.v. analyse beroepspraktijk  
KV/2019/028 Stichting Onomatopee Projects expertise, coaching en advies tbv aankoop pand  
KV/2019/029 Stichting Zwermers Professionaliseren en verduurzamen  
KV/2019/032 Stichting Nederlandse Breaking League Projectplan Nederlandse Breaking League  
KV/2019/031 Stichting DUKEBOX Professionalisering DUKEBOX  
KV/2019/033 Jeroen Kant Kennisvoucher t.b.v. Jeroen Kant  
KV/2019/035 Rogier De Nijs Communicatie/Marketing plan  
KV/2019/036 Stichting BROET Kennisvoucher Professionaliseren BROET/EFF  
KV/2019/037 Helma Melis Coaching LaMelis  
KV/2019/038 Stichting Beeldenstorm communicatiestrategie nieuwe identiteit  
KV/2019/039 Rogier De Nijs Communicatie/Marketing plan  
KV/2019/041 Wildpark wildpark  
KV/2019/040 Stichting Meisner Acteerstudio: opleiding en productie De Meisner Organisatie